Zrozumienie Bitcoin Rollercoaster

Matt McCall pokonuje Louisa Navelliera w zakładzie za 5 000 $… szczyt bitcoina, a następnie wycofanie… czego się spodziewać

*** Będziemy zamknięte w najbliższy poniedziałek

Zanim zaczniemy, krótka uwaga…

Nasze biura InvestorPlace i dział obsługi klienta zostaną zamknięte w ten poniedziałek, 18 stycznia na cześć dr Martina Luthera Kinga Jr.

Jeśli potrzebujesz pomocy, z przyjemnością pomożemy, gdy we wtorek ponownie otworzymy.

*** I tak po prostu Louis Navellier jest biedniejszy o 5000 dolarów

Dokładnie tydzień temu legendarny inwestor przegrał przyjacielski zakład z Mattem McCallem o to, co osiągnie poziom 40 000 jako pierwszy – Dow Jones lub bitcoin.

Louis wziął Dow, Matt wziął bitcoin.

Początkowo nie było to nic więcej niż przyjacielska nieporozumienie w biurze latem. Tak było, dopóki nasz dyrektor generalny, Brian Hunt, nie zauważył tego…

Po wysłuchaniu ich przypadków Brian uznał, że różnica zdań byłaby interesująca i zabawna dla naszych czytelników Bitcoin Millionaire, więc poprosił Louisa i Matta, aby omówili na żywo swoje stanowiska, co zrobiliśmy w sierpniu podczas wydarzenia „Wyścig do 40 tys. ”

Oto, jak ci dwaj radzili sobie od…

*** Co ciekawe, prawie gdy bitcoin przekroczył 40 000 $, odwrócił się, oddając 25%

Biorąc to pod uwagę, gdybym był Louisem, mógłbym umieścić gwiazdkę przy „wygranej” Matta. Ale wrócimy do tego za chwilę…

Po pierwsze, oto Matt o swoim zwycięstwie:

… Mimo że „wygrałem” zakład, każdy, kto inwestuje w dobre akcje i / lub bitcoiny, powinien wygrywać…

Jestem bardzo optymistyczny na akcjach w tym roku iw tej dekadzie. Jestem wyjątkowo uparty na bitcoinach, altcoinach (kryptowalutach innych niż bitcoin) i technologii blockchain, na której są zbudowane.

W rzeczywistości widzę, że bitcoin osiągnął nawet 100 000 $ gdzieś tutaj w 2021. To byłoby kolejne 155% w stosunku do obecnych cen.

Jeśli to brzmi szalenie, weź pod uwagę, że wystarczyło tylko trzy tygodnie, zanim podwoił się z 20 000 do 40 000 dolarów.

W tym miejscu zatrzymajmy się i spójrzmy, co stało się z bitcoinem po tym, jak Matt opublikował swoją aktualizację…

Jak właśnie zauważył Matt, podwojenie się bitcoina zajęło tylko trzy tygodnie. Ale jak potwierdzą długoletni inwestorzy, to, co rośnie szybko, może spaść jeszcze szybciej. I to z pewnością stało się z bitcoinem.

Poniżej możesz zobaczyć, jak bitcoin przebija się przez 41,500 $, tylko po to, by następnie oddać 25% w ciągu zaledwie trzech dni, gdy spadł do 31 500 $.